enzo napisał(a):

Wiadomo, że komentowałeś ten mecz jako kibic - ale mimo wszystko wolałbym słyszeć "Wisła", zamiast "my".
Konkretnie:
NIE: My gramy dzisiaj słabo;
ALE: Wisła gra dzisiaj słabo.
|
Sprzeciw! Na Wisła.TV komentarz powinien być zdecydowanie z wiślackiej perspektywy.