Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.07.2013, 10:29
enzo napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że komentowałeś ten mecz jako kibic - ale mimo wszystko wolałbym słyszeć "Wisła", zamiast "my".

Konkretnie:
NIE: My gramy dzisiaj słabo;
ALE: Wisła gra dzisiaj słabo.
Sprzeciw! Na Wisła.TV komentarz powinien być zdecydowanie z wiślackiej perspektywy.
Odpowiedz cytując