Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.07.2013, 10:14
Zdecydowanie dobra robota! Masz chłopie całkiem pasujący głos do tego typu pracy, także szacunek olbrzymi i mam nadzieję, że nie jeden raz jeszcze dane mi będzie posłuchać Twojego komentarza, może nawet w jakiejś całkiem znanej telewizji
Odpowiedz cytując