Ogólnie naprawdę dobrze ale musisz się wystrzegać kolokwializmów oraz wyrokowania dot. dalszych losów spotkania (wielokrotne podkreślanie że Wisła bramki już nie strzeli i to w 30+ minucie

)
W skali 0-10 dostajesz mocną 7 Brawo!
Czuć u Ciebie pasje i chęć.