Wyświetl pojedynczy post
Globus_OHM
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: 'murica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.07.2013, 09:29
Ogólnie naprawdę dobrze ale musisz się wystrzegać kolokwializmów oraz wyrokowania dot. dalszych losów spotkania (wielokrotne podkreślanie że Wisła bramki już nie strzeli i to w 30+ minucie )

W skali 0-10 dostajesz mocną 7 Brawo!
Czuć u Ciebie pasje i chęć.
Odpowiedz cytując