|
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o? No właśnie. Wszystko tłumaczy ilość $zmalu do zgarnięcia. Poza tym, w wyżej wymienionych meczach (Bełchatów, Ruch, Piast) musiałby robić kolejne mega-wały vide Wisła-stolnica. Ale ekstra-szajsa stwarza jeszcze pozory nieustawianej ligi. Szczebel niżej już Sodoma i Gomora.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|