westersyl napisał(a):

Z testowanych najbardziej podoba mi się Carlos Eduardo z racji umiejętności technicznych oraz wieku choć zdaję sobie sprawę, że nie pokazał za wiele.
|
A ja z całej grupy testowanych zakontraktował bym jedynie Celina, podobała mi się wczoraj jego gra tyłem do bramki i to jak parę razy zagrał piłkę. Na pewno zaprezentował się lepiej niż Romo.