bonawentura napisał(a):

Jest tak perspektywiczny, że spadniemy nim do pierwszej ligi, o ile nic się nie zmieni. Zakontraktują Stjepanovicia by potem siedział na ławie, a grał bardzo słaby Wilk. No cudownie perspektywiczny.
Testowani piłkarze są beznadziejni, bo nie wnoszą jakości do gry Wisły. Co do Jose Romo ciężko się wypowiadać, jako że niedawno dołączył do drużyny, ale mam wrażenie że również będzie tragiczny.
Wiśle potrzeba jakości i to już. Inaczej będzie bardzo źle.
|
Zobaczymy po paru meczach będziemy mądrzejsi.
W Wiśle przeciętny wiek gracza z pierwszego składu jest bardzo niski, mamy fajna młodzież. Szkoda, że do niej nie dochodzą piłkarze z uznaną marką (poza małym i sarkim) ale nie mamy kasy. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Do tego Smuda na ławce i na pewno będzie wesoło.
W walkę o utrzymanie nie uwierzę, wszak w tym sezonie graliśmy straszne gówno a to 7 miejsce zajęliśmy. Jesteśmy średniakiem w naszej lidze, niestety. Niektórzy tak bardzo nie potrafią się z tym pogodzić, że od razu wróżą rychły spadek. Przy Franiu wiele możliwe, ale chyba nawet on by nie był nas w stanie spuścić z tej ligi.
/edit : Arked. Niby tak, ale Sobol miał zawsze pewny plac jak był zdrowy. Iliev też często zajmował miejsce, Jaliens również. A te młode chłopaki niekoniecznie dostawały szansę. Skoro nie gramy o mistrza to niech grają Sarki Małecki Boguski Głowacki może Jovanović, może Bunoza, a resztę uzupełnić młodzieżą. Niech się ogrywają a nie wchodzą na ogony. Niech Stolarski ciśnie cały sezon na boku obrony, niech Nalepa gra za Sobola, niech się ogrywa Uryga przy Głowackim (fakt wiem kontuzja), niech gra Chrapek w pomocy zamiast Gargamela. I niech grają mecz w mecz, błąd nie błąd, oni ich jeszcze dużo popełnią, ale skoro nie gramy o mistrza to warto postawić na nich i dać im szansę wskoczyć na wyższy poziom. I tyle. A nie, że przegrany mecz to roszada, młodzież ława. Bez sensu.
My już nie walczymy o mistrzostwo, to w takim razie stwórzmy zespół na przyszłość. Warunki są dobre bo wielu podstarzałych piłkarzy i grajków się pozbyliśmy w tym sezonie.