Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15416
Stary 06.07.2013, 23:40
Niestety na Pawlowskiego nad raczej stać nie będzie. Niby mamy te 1,6 miliona zl (przynajmniej tak uważa PS), a na razie bierzemy tylko wolnych. Coś tu wyraźnie nie gra, chyba że ta kasa jest przeznaczona na zakup jednego zawodnika, ale bardziej prawdopodobne, że PS nie ma tak dobrych informatorów w Krk jak w Wawie. Ostatnio napisali, ze gracze Legii grali w Fife...
Odpowiedz cytując