Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64484
Stary 06.07.2013, 21:54
Tak jak nie popadałem w euforię po naszym zwycięstwie 3:0 nad Cypryjczykami, tak nie zamierzam się dołować i płakać o walce o utrzymanie bo zremisowaliśmy z GKS'ą.

Sparingi można przerżnąć wszystkie - tylko liga się liczy.
Skład dużo słabszy niż to do czego przywykliśmy, ale przynajmniej odmłodzony i bardziej perspektywniczny niż ten z poprzedniego roku.

Co do testowanych piłkarzy to się nie wypowiadam - nie widziałem ich w akcji, poza jakimiś ochłapami, więc nie ma o czym dyskutować.
Odpowiedz cytując