Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64482
Stary 06.07.2013, 21:14
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Niestety, to jest kadra na spadek z ligi. Jak nie będzie realnych wzmocnień, to polecimy. Sjepanovica bym nie kontraktował, jest za słaby na grę w Wiśle, albo generalizując - w Ekstraklasie. Jeżeli to mają być transfery, to lepiej grać młodzieżą i nie tracić czasu na skauting, jeżeli ma być tak beznadziejny.

Jeżeli w każdym meczu mają tak się błaźnić te testowane ogórki, to ja już wolę ich nie widzieć na oczy.

Sytuacja jest tragiczna i głowy muszą polecieć.
To już wiemy kto komentował dzisiejszy mecz
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując