|
Niestety, to jest kadra na spadek z ligi. Jak nie będzie realnych wzmocnień, to polecimy. Sjepanovica bym nie kontraktował, jest za słaby na grę w Wiśle, albo generalizując - w Ekstraklasie. Jeżeli to mają być transfery, to lepiej grać młodzieżą i nie tracić czasu na skauting, jeżeli ma być tak beznadziejny.
Jeżeli w każdym meczu mają tak się błaźnić te testowane ogórki, to ja już wolę ich nie widzieć na oczy.
Sytuacja jest tragiczna i głowy muszą polecieć.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 06.07.2013 o godz. 20:55.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|