Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
23331
06.07.2013, 18:29
ZUS czy OFE gdzie zostawicie swoje pieniążki.
(współczuję wyboru)
Jak dobrze że mnie to nie dotyczy!!!
Ostatnio edytowane przez york09 : 06.07.2013 o godz. 18:33.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09