bódyń napisał(a):

A tu Sobol mówi o tym, że o jego decyzji o odejsciu z Wisly stoi jedna osoba
wis.la/puud0
Nie mam żalu do Wisły, że tak to się potoczyło. Poza tym, za decyzją o zrezygnowaniu z mojej osoby stoi konkretny człowiek, a nie cały klub. Wisła pozostanie w moim sercu do końca życia"
|
Inny kwiatek...
" Trafiłem bowiem do zespołu w którym panuje dyscyplina i szacunek do pracy. Tego brakowało mi w ostatnim czasie."