Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.07.2013, 16:37
A tu Sobol mówi o tym, że o jego decyzji o odejsciu z Wisly stoi jedna osoba
http://www.gornikzabrze.pl/aktualnos...iebie-wszystko
Nie mam żalu do Wisły, że tak to się potoczyło. Poza tym, za decyzją o zrezygnowaniu z mojej osoby stoi konkretny człowiek, a nie cały klub. Wisła pozostanie w moim sercu do końca życia"
Odpowiedz cytując