No tak, bo Lewandowski aktualnie wart jest tyle na rynku transferowym co Paweł Brożek ..
A na poważnie, zamiast kupować wielu piłkarzy nic nie wnoszących lepiej sprowadzić choć jednego, który daje nadzieje na lepszą grę całej drużyny, problem w tym że Wisła nawet nie próbuje sondować ile by klub kosztował taki Brożek, lepiej wydawać kasę w ciemno na kolejne ogórki, może będzie szczęśliwy traf ..