mitmichael napisał(a):

|
Na szczescie Romo nie ma filmikow na youtube (przynajmniej ja nie znalazłem) wiec trzeba było jechac i go ogladac wiec tym bardziej tak jak piszesz trzeba dac mu szanse w sparingu. On nie musial przynajmniej fałszowac swojego CV
|
A jednak...
wis.la/gh8de
Pojechali albo i nie. Ale coż... trzeba zobaczyć co jest wart. Oby był jak najlepszy.