Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64459
Stary 06.07.2013, 13:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Na szczescie Romo nie ma filmikow na youtube (przynajmniej ja nie znalazłem) wiec trzeba było jechac i go ogladac wiec tym bardziej tak jak piszesz trzeba dac mu szanse w sparingu. On nie musial przynajmniej fałszowac swojego CV
A jednak...
wis.la/gh8de
Pojechali albo i nie. Ale coż... trzeba zobaczyć co jest wart. Oby był jak najlepszy.
Odpowiedz cytując