serek.c2 napisał(a):

|
Kolego - mówimy o II ligowym zawodniku, który jest po rekonstrukcji więzadeł... Powiedz mi jak skauci mieli go wypatrzyć jak On rok w piłkę nie grał? Ja rozumiem, że działania naszego klubu są ostatnimi czasy amatorskie, ale już czepianie się o takich "Gruntów" jest przesadą...
|
Za to jak zdążyli Opreiscu wypatrzeć - ten to już nigdzie nie grał a im się mimo to udało
Nie chodzi o konkretnie Grunta a o piłkarzy z niższych lig, którzy często mają jeszcze marne statystyki ale spory potencjał. Ilu takich w tym roku trafiło na testy do nas? Jak na razie
0. A nie oszukujmy się kasą nie śmierdzimy więc kogo tańszego chcemy znaleźć?