serek.c2 napisał(a):

|
Już widzę tę euforię, jeśli Wisła zakontraktowałaby Grunta... Niczym nie wyróżniający się piłkarz, po poważnej kontuzji, w II ligowym Zagłębiu 6 meczów 0 goli. Diament!
|
Jakby strzelił w 20 meczach 12 goli byłby już nie dla nas. My możemy zdobyć dobrego piłkarza który mając potencjał jeszcze nie zdążył nigdzie błysnąć inaczej z naszą "bidą będzie po ptokach". (Po to są skauci żeby takich wyławiać - nie tylko "gwiazdki" co to po 20 goli strzelają w sezonie)
Ponadto nie tylko takich trzeba sprowadzać do klubu. My na razie grzebiemy dla odmiany w nigeryjskim śmietniku i wygrzebiemy 23 latka na papierze o wieku rzeczywistym 28 lat jako młodziaka
Zdzisek Kapka ajeaoo ajeaoo Zdzisek Kapka ajeaoo ajeaoo i nic się nie zmienia....