serek.c2 napisał(a):

|
Już widzę tę euforię, jeśli Wisła zakontraktowałaby Grunta... Niczym nie wyróżniający się piłkarz, po poważnej kontuzji, w II ligowym Zagłębiu 6 meczów 0 goli. Diament!
|
Również o tym samym pomyślałem , a jak ten Grunt załapie się choć raz do kadry meczowej pierwszej drużyny Bragi to będzie dobrze bo przypuszczam że będzie rezerwowym w zespole rezerw .