Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64447
Stary 06.07.2013, 09:13
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Już widzę tę euforię, jeśli Wisła zakontraktowałaby Grunta... Niczym nie wyróżniający się piłkarz, po poważnej kontuzji, w II ligowym Zagłębiu 6 meczów 0 goli. Diament!
Również o tym samym pomyślałem , a jak ten Grunt załapie się choć raz do kadry meczowej pierwszej drużyny Bragi to będzie dobrze bo przypuszczam że będzie rezerwowym w zespole rezerw .
Odpowiedz cytując