Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15409
Stary 05.07.2013, 13:25
z zagranicy lepszego napadziora za friko sie nie znajdzie niż Smolarek moim zdaniem.Ale czy Ebi sie jeszcze odrodzi ? Na pół roku bym z nim podpisał przy obecnej ciężkiej sytuacji w Klubie
Odpowiedz cytując