Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64430
Stary 05.07.2013, 12:38
Jednego nie ogarniam. Wiadomo, że nie mamy pieniędzy, nie mamy skautingu i nie mamy piłkarzy...

...ale jeśli nie ma absolutnie nawet odpowiedniej ilości (nie pisze o jakości) piłkarzy by grać w Ekstrakasie to po co wypożyczamy do I ligi młodych zawodników zamiast szykować ich na rezerwowych.

Ponadto jeśli w klubie jest jeden napastnik, a w zasadzie pół to czemu nie wziąść jakiegoś 16 latka z młodzików na tą pozycje. Przecież tacy młodzi w ekstraklasie już grali w tamtym sezonie w innych klubach wchodząc na końcówki i coś tam wnosili. Przecież wygraliśmy mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Wziąść z tej drużyny ze trzech-czterech najzdolniejszych niech trenują z pierwszym składem i zobaczął obciążenia jakie mają seniorzy. Jeśli ktoś będzie wyglądał dobrze fizycznie to wpuszczać go na sparingi.
Odpowiedz cytując