|
To nie "polityczny", ale moze nas przeniosą najwyżej. Kibice to taka sama karta w rozgrykach PIS - PO jak pielęgniarki, kościół czy lewicowy elektorat. Gdzie nas wiatr akurat zawieje tam puścimy oko. Miną lata dwa czy trzy i może się okazać, że sympatia PIS do środowisk kibicowskich przygaśnie.
"Not to touch the earth not to see the sun"
|