Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4745
Stary 05.07.2013, 12:30
To nie "polityczny", ale moze nas przeniosą najwyżej. Kibice to taka sama karta w rozgrykach PIS - PO jak pielęgniarki, kościół czy lewicowy elektorat. Gdzie nas wiatr akurat zawieje tam puścimy oko. Miną lata dwa czy trzy i może się okazać, że sympatia PIS do środowisk kibicowskich przygaśnie.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując