huberix napisał(a):

|
Naet nie mam nic do tego szrotu ale czemu z takich egzotycznych krajow ? ja rozumiem ze mozna kogos sprowadzic z 2 konca swiata ale bez przesady
|
Nie przesadzałbym z tą "egzotyką" w przypadku Nigerii. Akurat ten kraj jest prawdziwą kopalnią jeśli o piłkarskie talenty chodzi. Także i nie pierwszy to Nigeryjczyk w Wiśle. Wydaje mi się, że może być tutaj za sprawą I. Sunday-a.