Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64429
Stary 05.07.2013, 12:26
huberix napisał(a):Wyświetl post
Naet nie mam nic do tego szrotu ale czemu z takich egzotycznych krajow ? ja rozumiem ze mozna kogos sprowadzic z 2 konca swiata ale bez przesady
Nie przesadzałbym z tą "egzotyką" w przypadku Nigerii. Akurat ten kraj jest prawdziwą kopalnią jeśli o piłkarskie talenty chodzi. Także i nie pierwszy to Nigeryjczyk w Wiśle. Wydaje mi się, że może być tutaj za sprawą I. Sunday-a.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując