|
Przeciez to są transfery ewidentnie menadzerskie i z polecenia. Nie wierze, ze Kuzba z Zurawskim jezdzili do Nigerii go ogladac..
Dlaczego Wisla nie pojdzie sprawdzona droga, nie przetasuje rezerw, szerokich kadr zespolow z 1-2 ligi zachodu Europy. Praktycznie kazdy transfer do tej pory, przeprowadzony ta droga sie sprawdzil. Cantoro, Uche, Sarki. Nie wierze, ze nie znajdzie sie kilku zawodnikow, ktorzy nie chcieliby pograc regularnie, zarabiac pewnie podobnie, rozwinac się, wypromowac.
|