Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4740
Stary 05.07.2013, 10:08
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Media są pewnie podobne. Ale kibiców mają bardzo słabych...
Athletic Bilbao i ETA. http://www2.polskieradio.pl/blogi/na...?date=20110528

Hiszpanie na stadionach problemy mieli zdecydowanie większe niż dziś, my Polacy, mamy z 'maczetami'.
Animozje zawsze są i będą. Co więcej - przeważnie spory polityczne i subkulturowe tworzą grunt rywalizacji która jest podstawą 'wielkiej piłki'.

Kraków, odpowiednio zarządzany, ma dużą szansę być postrzegany jako piłkarski i kibicowski młyn. Tyle że trzeba maczety zastąpić piłką. Grunt pod rywalizację jest, historia jest - trzeba jeszcze trochę rozsądku.


Edit:
wojtas87 napisał(a):Wyświetl post
.... ale rola klubu w tym, żeby właśnie pokazał te pozytywy pójścia na mecz.
Jasne, tylko jest problem w skali.
Przyznasz chyba ze osłabiające jest to że trzeba wydać setki tysięcy złotych z prywatnej kieszeni właściciela tylko po to aby 'odwrócić' negatywny PR 'maczet'.
To tak jakbyś wymyślił sobie markę szamponu który namiętnie używają piraci samochodowi oraz za posiadanie którego można dostać po gębie i chciał przekonać wszystkich ze jest on bardziej 'best' niż l'oreal. A tak w sumie przecież jest to dobry szampon dla dzieci - w końcu jakość szamponu podobna.
Fundusze na taki marketing muszą być spore. Zauważ że w kinie jest tak samo bezpiecznie jak na stadionie a kina czy teatry maja dobry i sprawny PR. Przebić ich ofertą nie będzie łatwo - nie odpuszczą klienta.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 05.07.2013 o godz. 10:41.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując