Lukasz napisał(a):

Nie podejmę polemiki w kwestii rzetelności TVN24 ale z ciekawości zapytam o coś innego - przykład Ronaldo, Messi czyli Hiszpania.
Jakoś nie chce mnie się wierzyć ze tam kibice i media są tak skrajnie różni od naszych i dlatego w Hiszpanii piłka 'wypala'. Czy tam nie ma tam tańca na lodzie lub gotowania na śniadanie? Nie ma mediów nastawionych na tanią sensację czy komercję? Komuś tam taka struktura kibiców czy prasy przeszkadza by tworzyć wielką piłkę lub zapełnić stadion?
Kibice to tłum, a tłum zawsze jest głupi, mimo że składa się z inteligentnych jednostek -> im większy tłum, tym głupszy.
|
Media są pewnie podobne.
Ale kibiców mają bardzo słabych, mniej więcej takich jak w ostatnim czasie ma reprezentacja "biedronek", gdzie 2 tysiące gości spokojnie przekrzyczy 50 tysięcy "kibiców-widzów" gospodarzy.
I tam jest kasa, są gwiazdy, mają siatkę skautów, którzy sprowadzają piłkarzy najzdolniejszy narybek z Ameryki Płd. Dlatego przeciętny zjadacz chleba przyjdzie oglądać Messiego czy Ronaldo i innych zdolnych, a media nie mają o czym pisać, bo kibice są grzeczni jak u nas osoby siedzące na miejscach VIP.
Grantar napisał(a):

|
o DARIOOKU: proponuje aby sam autor wyjaśnił tą złotą myśl a może pomoże mu jakis admin
|
a ja proponuję, aby nie wysyłać adminów na siebie wzajemnie. Może i Dariook przesadził, ale my też nie przesadzajmy - nie róbmy z naszego forum miejsca pogaduszek o operze i balecie.
Też często nie zgadzam się z Dariookiem, ale bez przesady.