|
I skoro mamy jasność co do naszych możliwości finansowych (25 tysięcy złotych max na piłkarza miesięcznie) - cały czas nie wiem czemu słownie nikt z III i IV ligi nie pojawił się na testach. Przecież tam zarabia się grosze, wielu tych piłkarzy nie ma agentów (brak prowizji) itd Nie mamy kasy (jak Bednarz bez ogródek mówi) a cały czas się ślinimy na nie wiadomo kogo. A tymczasem rezygnujemy z jednego ze źródeł pozyskiwania piłkarzy. Pojawi się kasa w klubie to można wyruszać na szersze wody. A u nas - słownie nikt z niższych lig nie zjawił się na testach.
Cały czas tego nie rozumiem. Piłkarzy należy pozyskiwać z różnych źródeł na które nas stać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|