|
Ja do konca zycia nie przezaluje Petrescu. Jak sie naszym kopaczom nie podobalo to do widzenia i takie kontrakty niech maja w innych klubach jak tacy madrzy. Co do Probierza ... hm... moze i mu zalezalo ale facet nie zna sie na dogadaniu psychicznym z zespolem.
PS mam niemiecki laptop wiec bez znakow , przepraszam
|