Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8629
Stary 05.07.2013, 09:28
Ja do konca zycia nie przezaluje Petrescu. Jak sie naszym kopaczom nie podobalo to do widzenia i takie kontrakty niech maja w innych klubach jak tacy madrzy. Co do Probierza ... hm... moze i mu zalezalo ale facet nie zna sie na dogadaniu psychicznym z zespolem.
PS mam niemiecki laptop wiec bez znakow , przepraszam
Odpowiedz cytując