Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64413
Stary 05.07.2013, 09:18
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ehh.. Trzymajcie mnie.. Mizeria kadrowa, brak napastnika, a oni maja pod ręka faceta związanego z Wisła, miastem, który jakby nie było trochę pilki na zachodzie lyknal, były reprezentant, jeden z najlepszych strzelców drużyny w ostatnich latach, a ci .......a, ze nie bedą składać mu oferty.

Albo Bednarz jest idiota albo kłamie.

Opcja numer 1: Nie składamy Brozkowi oferty, bo nie grał ostatnio w Trabzonie, Celticu czy Huelvie, ale zaprosimy na testy gościa, który w Honkkongu grał jeszcze mniej albo no name z Wenezueli. Juz nie pisze o tym, ze nie granie w Celticu odpowiada często bycia gwiazda w Polsce, ze tego sie nie zapomina, a Smuda szybko by go odbudowal, ze idealnie pasuje do technicznej gry jaka Wisła bedzie teraz grała.

Opcja numer 2: Bednarz kłamie i tak na prawdę nie ma kasy na Brozka, więc wciska bajki o nie graniu. Tym bardziej, ze zabezpieczyl sie, ze moze złoża mu propozycje co wyglądało, ze zobaczą jak finanse (przyjście kogoś uzalezniamy od sprzedaży).
1) Bednarz jedyne co może zaoferować to maksymalnie 12.5 tyś euro miesięcznie. Wszyscy ci ,którzy zarabiają więcej są na wylocie (Bunoza, Jovanović,Chavez). Jedynie Głowacki ma zachować swoją pensję (też nie wiadomo dlaczego, komuś się chyba wydaje ,że on coś tej drużynie jeszcze niby ma dać).
2) Sprowadzanie Brożka jest niemożliwe ze względów finansowych i nieuzasadnione ze względów sportowych.
3) Jak się poczyta stare notki informujące a propos interesów Zdzisia i pewnego menadżera to się włos na głowie jeży. Krytyk mógłby powiedzieć ,że przekręcono setki tysięcy euro i stąd wielka dziura budżetowa.
Odpowiedz cytując