Vasil napisał(a):

Jeśli wierzyć Probierzowi to ktoś zawsze sabotuje jego pracę - tak było w Jagielloni, w Salonikach i w Wiśle.
Nie wiem może dziwny jestem, ale uważam, że umiejętności docierania do grupy ludzi i pracy w zespole są dosyć ważne dla trenera.
|
jest jeszcze inna możliwość. Ten pan cierpi na paranoję, lub szuka kozła ofiarnego dla własnej indolencji
