Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64412
Stary 05.07.2013, 08:30
Ehh.. Trzymajcie mnie.. Mizeria kadrowa, brak napastnika, a oni maja pod ręka faceta związanego z Wisła, miastem, który jakby nie było trochę pilki na zachodzie lyknal, były reprezentant, jeden z najlepszych strzelców drużyny w ostatnich latach, a ci .......a, ze nie bedą składać mu oferty.

Albo Bednarz jest idiota albo kłamie.

Opcja numer 1: Nie składamy Brozkowi oferty, bo nie grał ostatnio w Trabzonie, Celticu czy Huelvie, ale zaprosimy na testy gościa, który w Honkkongu grał jeszcze mniej albo no name z Wenezueli. Juz nie pisze o tym, ze nie granie w Celticu odpowiada często bycia gwiazda w Polsce, ze tego sie nie zapomina, a Smuda szybko by go odbudowal, ze idealnie pasuje do technicznej gry jaka Wisła bedzie teraz grała.

Opcja numer 2: Bednarz kłamie i tak na prawdę nie ma kasy na Brozka, więc wciska bajki o nie graniu. Tym bardziej, ze zabezpieczyl sie, ze moze złoża mu propozycje co wyglądało, ze zobaczą jak finanse (przyjście kogoś uzalezniamy od sprzedaży).
Odpowiedz cytując