ziomalekk napisał(a):

Moze to bedzie Nasz Zlatan Ibrahimovic, obaj maja po 195cm wzrostu

Ibrahimovic w Malmo 40 spotkan 16 goli, Romo w Llaneros 41 spotkan 8 goli i obaj w tych klubach gdzie zaczynali profesjonalna sportowa kariere grali po tyle samo sezonow

troche w bramkach mniej ma Romo ale reszta porownywalna. Wiem, poniosło mnie troche

Z Celina nie sa zadowoleni wiec lepiej zeby sie sprawdził - musi jutro zagrac od 1 minuty bo ma mało czasu aby przekonac klub do Siebie