Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64410
Stary 05.07.2013, 07:22
ziomalekk napisał(a):Wyświetl post
Wenezuelczyk już trenuje wis.la/h2s67
Moze to bedzie Nasz Zlatan Ibrahimovic, obaj maja po 195cm wzrostu Ibrahimovic w Malmo 40 spotkan 16 goli, Romo w Llaneros 41 spotkan 8 goli i obaj w tych klubach gdzie zaczynali profesjonalna sportowa kariere grali po tyle samo sezonow troche w bramkach mniej ma Romo ale reszta porownywalna. Wiem, poniosło mnie troche Z Celina nie sa zadowoleni wiec lepiej zeby sie sprawdził - musi jutro zagrac od 1 minuty bo ma mało czasu aby przekonac klub do Siebie
Odpowiedz cytując