|
Ja mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i nie ustawi Jose Romo jako najbardziej wysuniętego napastnika, moim zdaniem on bardziej pasuje na takiego "rozprowadzacza" piłek, a 'la Nunez w Wiśle.
Carlos Eduardo - z niego ewentualnie mogliby zrobić skrzydłowego, bo do środka to on się raczej nie nadaje.
Celin jest tragiczny. Tysiąc razy lepszy był Genkov. I niech nikt nie mami sobie oczu tą bramką w meczu z Omonią. Ten piłkarz jest cieniutki.
Ale generalnie, jak to mają być nasze "wzmocnienia" na przyszły sezon, to ja wróżę miejsca 13-16.
E: co do Stilica - niech Smuda nie liczy na niego, Wisła powinna się wzmacniać na tych pozycjach, na których nie chce wypromować młodzieży. Tylko że musiałyby to być realne transfery dodatnio wpływające na jakość gry zespołu jako całości.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 05.07.2013 o godz. 00:17.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|