BiałaGwiazda napisał(a):

Mnie martwi jedna rzecz:
Smuda mówi o Stilicu
Cytat: Rozmawialiśmy telefonicznie ze dwa razy i to wszystko. Jest jeszcze związany kontraktem. Nie wiem, jak to rozwiąże. Ja powiem tak: Stilić u mnie zawsze ma otwarte drzwi. Ja wiem co z nim zrobić.
Wyraźnie sugeruje,że pozyskałby tego zawodnika gdyby tylko mógł.
Tymczasem Bednarz:
Cytat: - Nie ma tematu Stilicia - powiedział Bednarz. - Oprócz tego, że nigdy nie mieliśmy planu go testować ani nigdy jego kandydatury nie rozważaliśmy, to rzeczywiście trener Smuda otrzymał zapytanie od jego agenta, czy ewentualnie nie byłby zainteresowany. Z tego oczywiście zrobiła się historia medialna i tyle na temat Semira - poinformował prezes Wisły.
|
Smuda może chcieć Stilića ale jego transfer jest zapewne nierealny ze względów finansowych i na tym temat się kończy. Bośniakowi trzeba by pewnie zaoferować powyżej 50 tys. zł miesięcznie, w dodatku pewnie za niego coś zapłacić klubowi plus prowizja dla menadżera. W naszej obecnej sytuacji to niemożliwe.