BiałaGwiazda napisał(a):

Teraz wyraźnie widac,że trener ma mało do powiedzenia w kwestii transferów. Ciekaw jestem jak ma Smuda zbudowac drużynę jak podsyła się mu na testy przypadkowych zawodników typu Oproiescu.
|
Przypomnij sobie kto chciał kolesia z 4 ligi. Poza tym, z tym Rumunem to kto na treningach pracował Bednarz czy Smuda? Zresztą nie wiem dlaczego trener wypuszczał go w sparingu, liczył na cud, czy na treningach, aż tak bardzo mu nie przeszkadzał, jak później w meczu?