Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4731
Stary 04.07.2013, 20:33
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
te akcje dzieją się przeważnie kiedy meczy nie ma, są "prowadzone" z dala od stadionu, na osiedlach, przed klatką.

W dniu meczu policji jest tak dużo, że bez obawy rodzice mogą puścić dzieciaka na mecz. Zapewniam Cię.
Ty to wiesz i ja to wiem, ale wytłumacz to komuś kto nigdy nie był na stadionie. Niestety akcje na mieście skuteczniej odstraszają od stadionu niż żałosne wyczyny na boisku. Już przerabiałem takie rozmowy. "A bo tam się leją". Da się wytłumaczyć w miarę rozumnemu osobnikowi tylko ilu takich "tłumaczących" przypada na tych którym trzeba tłumaczyć? 1 na 100?
Odpowiedz cytując