bonawentura napisał(a):

To jest znak firmowy Kapki i Bednarza - oni lubią sprowadzać paralityków.
Całe szczęście, że Bednarz z Kapką obejrzeli ten mecz, bo pewnie nikogo żywcem by nie znaleźli na tą lewą obronę.
|
istnieje prawdopodobieństwo, że Król Jutiuba towarzysz kap-kap usłyszał o tym, ze nasz premier harata w gałę i do wzięcia jest za darmo. Wklepał "donald amazing goal" i poszło.