Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15403
Stary 04.07.2013, 19:04
piotek napisał(a):Wyświetl post
Zamiast ściągać Smolarka, który będzie zarabiał kokosy i już go nigdzie z zyskiem nie sprzedamy, włączmy do kadry jakiegoś młodego. Od biedy weźmy Celina chociaż na rok, bo chyba nie wyobrażacie sobie, żeby na szpicy grał Boguski? Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale Celin chyba przynajmniej dochodził do sytuacji strzelckich, czego o takim Sikorskim powiedzieć się nie da. Jeśli dochodzi, to w końcu jakąś wykorzysta. Bądźmy szczerzy, raczej nie znajdziemy zawodnika, który będzie strzelał co dwa mecze.
Btw. orientuje się ktoś, co się stalo z tym Kamilem Adamkiem z Podbeskidzia, czy jak on się zwał?
Smolarek to już piłkarz skończony. Nie przykłada się do treningów, bo jakby się przykładał to by coś pozostało po tym Ebi który czarował w meczach kadry. Do tego gość oderwany od rzeczywistości trochę.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując