Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64392
Stary 04.07.2013, 18:40
Arked napisał(a):Wyświetl post
Obwinianie Bednarza o podupadający prestiż klubu to śmiech na sali
Jasne że odpowiedzialność główną ponosi właściciel, ale Bednarz nie jest ani fachowcem od transferów, ani nie ma sukcesów organizacyjnych, więc Bednarz z wozu, Wiśle lżej. Ważne aby następca był z innej bajki, byłoby też miło zobaczyć jak najszybciej następcę niezatapialnego Zdzicha K.


PS. Bramka http://www.youtube.com/watch?v=g16Qd8cuMJo rewelacja, ciekaw jestem jednak jego postawy na boisku w barwach Wisły, mnie nie martwi że mało znany, że reprezentacja Haiti, tyle że akurat jego chciałbym zobaczyć w kilku sparingach Wisły, w sumie czekamy na jakiekolwiek transfery rozszerzające kadrę, bo mecz z Amico-lechem pokazał jak mizerną mamy ławkę rezerwową. Jeśli Wisła ma grać ostrym pressingiem, to nie możemy mieć tak wąskiej kadry, czas więc na jakieś transfery, a wyautowanie Jacusia czy Zdzicha w niczym tu nie zaszkodzi, byle następcy byli lepsi ..
Odpowiedz cytując