Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
64382
04.07.2013, 17:12
No nawet na stronie Barcy o tym czytałem że się nimi interesowali
ziomalekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomalekk
Znajdź inne posty napisane przez ziomalekk