Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5562
Stary 04.07.2013, 14:17
Mecz pokazał, że jeśli chłopaki grają skupieni i w pełni zaangażowani to są w stanie walczyć z każdym . W pewnym momencie można było zauważyć myśl: "jesteśmy lepsi, niż Lech... oni nie są w stanie nam nic zrobić" . Sygnałem było nonszalanckie zachowanie Bunozy po którym była poprzeczka ...
Potem rozkojarzenie rosło z minuty na minute do czego przyczyniły się także zmiany.
Trudno ocenić formę Wisly bo nie wiadomo na ile procent grał Lech ... miałem wrażenie że nie było to 100 % w pierwszej godzinie ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 04.07.2013 o godz. 14:20.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując