Uran235 napisał(a):

|
Celowo "przegapiłem" początek przygotowań, żeby się nie denerwować. Jest mnie ktoś w stanie oświecić w jakim wieku są ci trzej obcokrajowcy (Celin, Eduardo, Stjepanović) i czy aktualnie jeszcze jakieś inne anonimy przebywają na testach w Wiśle?
|
Znaczy Sorina i Hajduka przegapiłeś?
