dynek.pl napisał(a):

|
W klubie raczej nie ma presji jesli chodzi o wzmocnienie skladu - jakies wzmocnienia beda ale mamy czas do konca sierpnia. Nikt sie nie martwi ile punktow zdobedziemy do tego czasu, nikt nie bierze pod uwage, ze nowi zawodnicy potrzebuja czas na zgranie sie z zespolem etc.
|
Zorientują się jak na wiosnę zagrają w grupie spadkowej .... wówczas to będą budować Wielką Wisłę, że hoho a Smuda dostanie kasę na zakontraktowanie 12 nowych graczy - nie przekraczających poziomem Burdenskiego.....
Myślałem, że nauka z Sikorskim coś komuś dała do myślenia w klubie, niestety jak się okazało dać nie mogła, bo wszak Zdzisław niczego nauczyć się już nie może, a jego wychwalanie przez Motykę czy Iwana to jakieś odrealnione sentymenty - Zdzisław na 10 transferów - 1 ma na poziomie powiedzmy wzmocnienia kadry, pozostałe to wtopy. Nie przypominam sobie zawodnika ściągniętego przez Skauta najlepszego od Chin wielkich po Wodzisław, który okazałby się solidnym wzmocnieniem kadry zespołu Wisły....