Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5560
Stary 04.07.2013, 11:58
W klubie raczej nie ma presji jesli chodzi o wzmocnienie skladu - jakies wzmocnienia beda ale mamy czas do konca sierpnia. Nikt sie nie martwi ile punktow zdobedziemy do tego czasu, nikt nie bierze pod uwage, ze nowi zawodnicy potrzebuja czas na zgranie sie z zespolem etc.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując