|
W klubie raczej nie ma presji jesli chodzi o wzmocnienie skladu - jakies wzmocnienia beda ale mamy czas do konca sierpnia. Nikt sie nie martwi ile punktow zdobedziemy do tego czasu, nikt nie bierze pod uwage, ze nowi zawodnicy potrzebuja czas na zgranie sie z zespolem etc.
|