|
Zamiast ściągać Smolarka, który będzie zarabiał kokosy i już go nigdzie z zyskiem nie sprzedamy, włączmy do kadry jakiegoś młodego. Od biedy weźmy Celina chociaż na rok, bo chyba nie wyobrażacie sobie, żeby na szpicy grał Boguski? Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale Celin chyba przynajmniej dochodził do sytuacji strzelckich, czego o takim Sikorskim powiedzieć się nie da. Jeśli dochodzi, to w końcu jakąś wykorzysta. Bądźmy szczerzy, raczej nie znajdziemy zawodnika, który będzie strzelał co dwa mecze.
Btw. orientuje się ktoś, co się stalo z tym Kamilem Adamkiem z Podbeskidzia, czy jak on się zwał?
|