|
19 lipca pierwszy mecz z Górnikiem.. to już za 2 tygodnie !
Kadra wygląda przerażająco , w szczególności w obliczu kontuzji Urygi , Czekaja i Szewczyka oraz dłuższej nieobecności Osmana . Pierwszy skład ok , ale tylko ok .
Po prostu koniecznością jest sprowadzenie 2-3 graczy ofensywnych oraz przynajmniej jednego lewego obrońcy . Inaczej we wrześniu , październiku będzie wielki płacz i lament że na ławce mamy samych żółtodziobów .
|