Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5558
Stary 04.07.2013, 11:11
19 lipca pierwszy mecz z Górnikiem.. to już za 2 tygodnie !

Kadra wygląda przerażająco , w szczególności w obliczu kontuzji Urygi , Czekaja i Szewczyka oraz dłuższej nieobecności Osmana . Pierwszy skład ok , ale tylko ok .

Po prostu koniecznością jest sprowadzenie 2-3 graczy ofensywnych oraz przynajmniej jednego lewego obrońcy . Inaczej we wrześniu , październiku będzie wielki płacz i lament że na ławce mamy samych żółtodziobów .
Odpowiedz cytując