Sami napisał(a):

Najlepiej wypadł Stepjanović - on grał w Macedonii na skrzydle? Bo wczoraj był ustawiony w środku, nawet nie jako ofensywny, a typowy środkowy pomocnik. Dość rzadko miał piłkę, ale gdy już ją dostał to wiedział co zrobić. Niezłe podania, brak strat. Takiego piłkarza można zakontraktować.
|
Ostoja Stjepanović to defensywny pomocnik, ustawiony wczoraj najbliżej linii obrony Wisły.