Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23271
Stary 04.07.2013, 09:42
Drozdku czy ty nie rozumiesz słowa prawda historyczna albo tylko punkty widzenia. Nie rozróżniasz tych dwóch pojęć?
Piszesz o Katyniu i ci odpisuję że z jakiegoś (polskiego) punktu widzenia w historii polski tego nie było. A gdyby napisali prawdę jakiej się domagam?
I jeszcze jedno pytanie do ciebie, czy komuch to ten co urodził sie przed 89r. czy ten co ma inne zdanie od Prezesa?
A słów komuch żydokomuna złodzieje itp. to na jakimś kursie pisowskim uczą albo sam to wymyślasz?

I coś fajnego o wyborach w Elblągu
Cytat:
Jerzy Wilk mówi w niej m.in. o finansowaniu referendum w Elblągu, którego celem nie było dobro miasta, ale przejęcie władzy przez PiS. Krytykuje też działaczy politycznej bezpartyjny komitet obywatelski "Wolny Elbląg", mówiąc o jego działaczach "wszy i gnidy". Poza tym Wilk przyznaje też, że ma prywatną, czarną listę.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...?ticaid=110e22
Szukam na ten temat w Niezależna.pl ani we wPolityce słowa nie znajdziesz. Jak się to ma do niezależności tych szmatławców. Wszystkie gazety o tym piszą a im to umkło uwadze.

O Pakiecie klimatycznym
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...et-klimatyczny

http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...aczynskim.html
Ostatnio edytowane przez york09 : 04.07.2013 o godz. 10:19.