Sami napisał(a):

Przede wszystkim Burdenski - DNO, chłop nie ma pojęcia o grze na tym poziomie. Powiedziałbym, że zaprezentował umiejętności na poziomie Sorina Oproiescu, tyle że umiał biegać. Ogólnie zagubiony, biegał od jednego do drugiego piłkarza, ale gość nie umie odbierać piłki, nie umie podać, zero. Tandeta.
Celin i Eduardo - no to są piłkarze, którzy jakieś pojęcie mają. Mniej więcej podobny poziom, ale to jest poziom I-ligowy, a nie na Ekstraklasę.
Najlepiej wypadł Stepjanović - on grał w Macedonii na skrzydle? Bo wczoraj był ustawiony w środku, nawet nie jako ofensywny, a typowy środkowy pomocnik. Dość rzadko miał piłkę, ale gdy już ją dostał to wiedział co zrobić. Niezłe podania, brak strat. Takiego piłkarza można zakontraktować.
|
tylko ciekawe ile on chce, bo to wczoraj pokazał, na pewno nie jest warte dużych pieniędzy, od piłka mu nie przeszkadza i tyle
tyle to można by i Wilka nauczyć tylko, że jemu trzeba by było to jakoś prosto przekazać

Wilk nie grzeszy boiskową inteligencją