Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5555
Stary 04.07.2013, 09:33
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
może ktoś w skrócie ocenić grę nowych nabytków, tzn zawodników których w poprzednim sezonie nie było lub byli, lecz nie mieli okazji się zaprezentować.
Przede wszystkim Burdenski - DNO, chłop nie ma pojęcia o grze na tym poziomie. Powiedziałbym, że zaprezentował umiejętności na poziomie Sorina Oproiescu, tyle że umiał biegać. Ogólnie zagubiony, biegał od jednego do drugiego piłkarza, ale gość nie umie odbierać piłki, nie umie podać, zero. Tandeta.

Celin i Eduardo - no to są piłkarze, którzy jakieś pojęcie mają. Mniej więcej podobny poziom, ale to jest poziom I-ligowy, a nie na Ekstraklasę.

Najlepiej wypadł Stepjanović - on grał w Macedonii na skrzydle? Bo wczoraj był ustawiony w środku, nawet nie jako ofensywny, a typowy środkowy pomocnik. Dość rzadko miał piłkę, ale gdy już ją dostał to wiedział co zrobić. Niezłe podania, brak strat. Takiego piłkarza można zakontraktować.
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując