Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
5553
04.07.2013, 09:17
mszumski
napisał(a):
Moim zdaniem odkryciem może być Stolarski. Bardzo dobrze chłopak wygląda. Wysoki, szybki, dobry w obronie- musi tylko popracować nad ofensywą i nie wiem czy ma płuca z żelaza bo na tę pozycję to niezwykle ważne.
Bieszczad moim zdaniem prezentuje się lepiej od Miśkiewicza.
Dla mnie skład na 1 mecz:
Bieszczad- Stolarski Głowacki Jovanovic Bunoza- Stjepanovic Wilk Garguła Małecki Sarki Boguski
Gorzej ze zmianami
Jest Burliga Chrapek może Nalepa i... to wszystko
Liga za 2,5 tygodnia
więcej spotkań przypominam a kadra
1-2 kontuzje, kartki i nie ma po co w ogóle wychodzić bo co Małecki czy Sarki będą biegać za 3?
Co jest z Szewczykiem? Czekajem?
Może niech pomyślą nad jakimś wypożyczeniem bo będzie krucho
Szewczyk kontuzja
JacobCFC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobCFC
Znajdź inne posty napisane przez JacobCFC